Sveiki,Ieškote kur pailsėti, atsipalaiduoti savaitgalį? O galbūt planuojate proginę šventę? Tai galite padaryti mūsų kaimo turizmo sodyboje "Senasis rambynas". Čia rasite tylią, gražią ir ramią aplinką. Atsipalaiduoti galėsite mūsų siūlomose pirtyse. Apgyvendinsime senoviniame Senaojo Rambyno dvare. Kambarių tematika taip pat atspindi to meto stilių.Viską pamatyti reikia patiems!Daugiau informacijos:www.senasisrambynas.lt Tauragės apskr., Pagiegių sav., Lupėnų kaimas.Užsakymams: Tel.: +370 656 49020Sveiki,Ieškote kur pailsėti, atsipalaiduoti savaitgalį? O galbūt planuojate proginę šventę? Tai galite padaryti mūsų kaimo turizmo sodyboje "Senasis rambynas". Čia rasite tylią, gražią ir ramią aplinką. Atsipalaiduoti galėsite mūsų siūlomose pirtyse. Apgyvendinsime senoviniame Senaojo Rambyno dvare. Kambarių tematika taip pat atspindi to meto stilių.Viską pamatyti reikia patiems!Daugiau informacijos:www.senasisrambynas.lt Tauragės apskr., Pagiegių sav., Lupėnų kaimas.Užsakymams: Tel.: +370 656 49020