Įmonės registracijos adresas skelbimuose parduodamas už 150-300 Lt. Kai kurios juridinius asmenis steigiančios bendrovės už jį prašo iki 450 Lt. Tačiau dažnai, jei užsakote ir uždarosios akcinės bendrovės registraciją, šis adresas įtraukiamas į paslaugos paketo kainą ir pats bendrovės steigimas brangsta mažiau nei perkant adresą atskirai.

 

"Registrų centras" reikalauja, kad steigiant naują įmonę kai patalpos buveinei registruoti nėra steigėjo asmeninė nuosavybė turi būti patalpų savininkų elektroniniu parašu pasirašytas sutikimas. Kitas variantas, jei bendrovė registruojama ne elektroniniu būdu, patalpų savininkas pasirašo notaro patvirtintą sutikimą. Dar vienas reikalavimas - patalpos negali būti areštuotos.

Kai kurie verslininkai, užsiimantys bendrovių steigimu ir įmonių prekyba, sugeba vienu adresu (tinka ir garažas ar kita negyvenama patalpa) sugeba užregistruoti šimtus juridinių asmenų. Čia viena iš tokių istorijų http://verslas.delfi.lt/verslas/viename-garaze-simtai-verslu.d?id=61091011 . Tiesa, tokie verslininkai stengiasi, kad tuo adresu įmonės ilgai neužsibūtų, nes vienadienių juridinių asmenų dažnai reikia ir ne visai sąžiningiems piliečiams. Todėl į jų registracijos vietą užsuka Valstybinės mokesčių inspekcijos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos ir kitų institucijų, kurios paprastai nelinkę maloniai bendrauti prie kavos puodelio, atstovai.