Baltijos šalyse naujas prabangių viešbučių tinklas

1

Tarptautinis prekės ženklas Accor iš Šveicarijos debiutuoja Baltijos šalyse ir atidaro pirmąjį viešbutį Estijoje.
Viešbutis yra Talino centre ir siūlo unikalią vietinės rinkos koncepciją. „Mövenpick“ prekės ženklo koncepcija paremta akimirkų kūrimu, svečių laukia išskirtinė virtuvė, šveicariškas svetingumas, modernus dizainas ir šveicariškas šokoladas, pranešė bendrovė.

Anksčiau žinomas kaip L’Embitu, viešbutis išsiskiria savo dizainu ir vieta. Šiais metais „Accor“ paskelbė apie Mövenpick prekės ženklo pristatymą Estijoje. Regione planuojama toliau plėsti aukščiausios klasės viešbučių prekės ženklą „Mövenpick“.

Viešbutį valdo „Duco Hotels“, kurie nuo šių metų birželio 1 d. pradėjo bendradarbiauti su „L’Embitu“ ir „L’Ermitage“ viešbučiais Taline. Nuo 2019 metų bendrovė taip pat valdo viešbutį „ibis Tallinn Centre“.

Mövenpick Hotel Tallinn siūlo 125 modernius ir stilingai dekoruotus kambarius su didelėmis, patogiomis lovomis. Kai kuriuose kambariuose yra terasa arba atskira sauna. SPA centre yra 12 metrų vandens masažo baseinas, japoniškas baseinas, šaltas gilus baseinas, garų pirtis ir suomiška sauna.

„Mövenpick Hotel Tallinn“ tinka ir konferencijoms: jame yra trys kambariai, kuriuose bendra talpa iki 220 žmonių.

Kainos už numerį prasideda nuo 100 eurų ne sezono metu. „Booking.com“ sistemoje viešbučiui jau priskirtas reitingas „nuostabus“.

Panašūs skelbimai

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikro apartamentai – arba kapsulės, kaip jie dar vadinami – šiandien yra labai paplitę pasaulyje. Manoma, kad šį būstą sugalvojo japonų architektas Kise Kurokawa, 1972 metais Tokijuje pastatęs Nakagino bokštą su 144 butais. Kiekvienoje kapsulėje buvo tik būtiniausi dalykai: vonios kambarys, lova, virtuvėlė ir apvalus langas – jų plotas siekė 4,5 kvadratinio metro. Po Japonijos […]

Kokiose Palangos vietose rinktis butus nuomai, kad jūrą pasiektumėte pėsčiomis

Kokiose Palangos vietose rinktis butus nuomai, kad jūrą pasiektumėte pėsčiomis

Palanga populiari kurortinė vieta Lietuvoje, turinti daugybę vietų, kur galite pasirinkti butą nuomai ir pėsčiomis pasiekti jūrą. Štai keletas vietų, kuriuose galite apsvarstyti naršydami nuomos skelbimus ar bookingo pasiūlymus: Atvykstant į Palangą, geriausia pasitikslinti su vietiniais nuomojimo agentūromis, naršyti internete ir ieškoti butų per populiarius nuomos svetaines ar programėles. Priklauso nuo jūsų poreikių, galite pasirinkti […]

Ką būtina įrašyti į buto nuomos sutartį, kad apsisaugotumėte nuo nuostolių

Ką būtina įrašyti į buto nuomos sutartį, kad apsisaugotumėte nuo nuostolių

Buto nuomos sutartis yra teisinis dokumentas, kuriame nustatomos taisyklės ir sąlygos tarp nuomininko (nuomininko) ir nuomotojo (nuomotojo). Norint apsidrausti nuo nuostolių, svarbu, kad sutartyje būtų aiškiai apibrėžtos teisinės sąlygos ir atvejai, kuriuose šalys gali būti apsaugotos. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikėtų įtraukti į buto nuomos sutartį: Visada būtina konsultuotis su teisininku ar teisinės konsultacijos […]