Baltijos šalyse naujas prabangių viešbučių tinklas

1

Tarptautinis prekės ženklas Accor iš Šveicarijos debiutuoja Baltijos šalyse ir atidaro pirmąjį viešbutį Estijoje.
Viešbutis yra Talino centre ir siūlo unikalią vietinės rinkos koncepciją. „Mövenpick“ prekės ženklo koncepcija paremta akimirkų kūrimu, svečių laukia išskirtinė virtuvė, šveicariškas svetingumas, modernus dizainas ir šveicariškas šokoladas, pranešė bendrovė.

Anksčiau žinomas kaip L’Embitu, viešbutis išsiskiria savo dizainu ir vieta. Šiais metais „Accor“ paskelbė apie Mövenpick prekės ženklo pristatymą Estijoje. Regione planuojama toliau plėsti aukščiausios klasės viešbučių prekės ženklą „Mövenpick“.

Viešbutį valdo „Duco Hotels“, kurie nuo šių metų birželio 1 d. pradėjo bendradarbiauti su „L’Embitu“ ir „L’Ermitage“ viešbučiais Taline. Nuo 2019 metų bendrovė taip pat valdo viešbutį „ibis Tallinn Centre“.

Mövenpick Hotel Tallinn siūlo 125 modernius ir stilingai dekoruotus kambarius su didelėmis, patogiomis lovomis. Kai kuriuose kambariuose yra terasa arba atskira sauna. SPA centre yra 12 metrų vandens masažo baseinas, japoniškas baseinas, šaltas gilus baseinas, garų pirtis ir suomiška sauna.

„Mövenpick Hotel Tallinn“ tinka ir konferencijoms: jame yra trys kambariai, kuriuose bendra talpa iki 220 žmonių.

Kainos už numerį prasideda nuo 100 eurų ne sezono metu. „Booking.com“ sistemoje viešbučiui jau priskirtas reitingas „nuostabus“.

Panašūs skelbimai

Sodyba – kokias staigmenas joje galima rasti po žiemos, ką galima apdrausti?

Sodyba – kokias staigmenas joje galima rasti po žiemos, ką galima apdrausti?

Pavasarį liaudis patraukia į kaimą. Tiksliau į per žiemą primirštas sodybas, kurios dažnai neturi nieko bendro su tiksuoju kaimu, tačiau savininkui leidžia pamedituoti ir, verčiant šašlyką prabangioje kepsninėje, pasvajoti apie šaknis. Visgi, šis turtas pats savęs neprižiūri. Kokių siurprizų galima rasti sodybose – nesvarbu, ar tai nuosava, ar nuomojama sodyba – po žiemos – šiame […]

Būsto nuomos mokėti neišgalintis italas persikėlė gyventi į oro uostą – kuo tai baigėsi

Būsto nuomos mokėti neišgalintis italas persikėlė gyventi į oro uostą – kuo tai baigėsi

Devynis mėnesius Bolonijos oro uoste gyvenęs senyvas vyras rado naujus namus. Žinomas tik Arnaldo vardu, 83 metų vyras pradėjo gyventi oro uoste, kai nebegalėjo sau leisti mokėti už būsto nuomą. Pensijos jam tiesiog nebepakako. Bolonijos Guglielmo Marconi oro uosto, septinto pagal dydį Italijoje, darbuotojai jam tapo tarsi šeima – aprūpino miegmaišiu, kava ir maistu. Oro […]

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikro apartamentai – arba kapsulės, kaip jie dar vadinami – šiandien yra labai paplitę pasaulyje. Manoma, kad šį būstą sugalvojo japonų architektas Kise Kurokawa, 1972 metais Tokijuje pastatęs Nakagino bokštą su 144 butais. Kiekvienoje kapsulėje buvo tik būtiniausi dalykai: vonios kambarys, lova, virtuvėlė ir apvalus langas – jų plotas siekė 4,5 kvadratinio metro. Po Japonijos […]