Kaip teisingai pasiruošti persikraustymui iš vieno buto į kitą

Gyvenamos vietos keitimas ir pervežiavimas su visais daiktais iš vieno nuomojamo buto į kitą nemenkas galvos skausmas. Neveltui sakoma, kad keli persikraustymai tai tas pats, kaip vienas gaisras. Deja, bet dažnai nepavyksta išsaugoti baldų, kai kurie daiktai būna negrįžtamai sugadinami. Keletas paprastų patarimų padės apsaugoti turtą ir sumažinti rūpesčių.

Jei bute ar name gyvenote ilgai, daiktų nepastebimai susikaupė gan daug. Pakuoti pradėkite nuo turto, kurio prisireiks negreitai. Pavyzdžiui, kito sezono rūbų.

Dokumentus ir pinigus laikykite ranka pasiekiamoje vietoje ir pervažiuodami laikykite ranka pasiekiamoje vietoje. Juk nesinori staigag suprasti, kad pasas ar asmens identifikacijos kortelė guli kurioje nors nežinomoje dėžutėje. O norint surasti dokumentą reikia pervesti viską iš eilės.

Gera žinia – persikraustymas puiki proga atsikratyti nereikalingų daiktų. Išmeskite arba atiduokite turtą, kuriuo nesinaudojote kelerius metus. Kam ant kupros tampytis daiktus, kurių jau, greičiausiai, niekada neprireiks, o vietos jie užima daug.

Mikštus daiktus – rūbus, patalynę – galima kimšti į krepšius arba maišus. Knygas, indus, buitinę techniką į dėžes. Paprasta taisyklė, lengvi daiktai dedami į dideles dėžes, sunkūs į lengvas. Pakuotę užklijuoti lipnia juosta, kad nešiojant ir vežant turinys paprasčiausiai neišbyrėtų. Greitai dūžtančius daiktus patartina įvynioti į laikraščius ar skudurus. Buitinę techniką rekomenduojama gabenti jos „gimtosiose“ dėžėse. Jei jų nebeturite, tiks bet kokia tinkamo dydžio pakuotė.

Nepatingėkite ant kiekvienos dėžutės parašyti kas viduje ir kokiam kambariui skirtas turinys. Ant pakuočių, kurių viduje greitai dūžtantis turtas, užrašykite :“atsargiai“ arba uždėkite kokį suprantamą ženkliuką. Krovikai su jomis elgsis pagarbiau.

Net neįsivaizduojate, kaip šie paprasti užrašai taupo laiką. Atvežę turtą į naują gyvenamą vietą, jūs iš karto sukrausite virtuvės rakandus į virtuvę, miegamojo į miegamąjį. Jei reikės konkretaus daikto, jį iš karto rasite. Nereikės rausti visų dėžių iš eilės. Naujame bute daiktus išiminėkite eilės tvarka. Reikalingiausius iš karto, ne taip dažnai naudojamus kai liks laiko.

Persikraustymo diena
Persikraustymo dieną viskas jau turi būti suruošta ir supakuota. Palikti tik buityje būtini daiktai. Apgalvota ir tai, kurie baldai bus vežami neišardyti, kuriuos reikės išrinkti. Svarbu išsaugoti visus baldų priedus ir furnitūrą. Kiekvienam daiktui skirkite atskirą maišelį, kuriame bus visi jam reikalingi varžtai, rankenėlės ir papuošimai. Patartina šį rinkinį lipnia juosta pritvirtinti prie paties baldo.

Iš spintų ir komodų išimamos visos lentynos, stalčiai ir stiklinės lentynėlės. Durys sutvirtinamos lipnia juosta, veidrodžiai ir stiklai įpakuojami į kartoną.

Kraustytojus geriausia kviesti ryte, šviesiu paros metu. Atminkite, kad persikėlimas iš vieno buto į kitą ggan ilas procesas. Be to, jums dar reikės spėti bent minimaliai įsikurti naujoje vietoje. Pavyzdžiui, surinkti lovą.

Įvertinkite ir tokias smulkmenas kaip maistas. Bent sutepkite sumuštinius, kad nereikėtų tuščiu pilvu nešioti kėdžių nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Termose galima užkaisti arbatos ar kavos.

Sėkmės naujoje gyvenamojoje vietoje.

Panašūs skelbimai

Už kiek dabar galima nusipirkti tokį motociklą, kaip nuotraukoje

Už kiek dabar galima nusipirkti tokį motociklą, kaip nuotraukoje

H-D FXR S – taip vadinamas motociklas, kuriuo Miki Riurkas važinėjo filme „Harley-Davidson ir Marlboro“ Jo išskirtinė savybė didelis variklis (apytiksliai 1300 kubinių centimetrų). Jis buvo modifikuotas tam, kad atrodytų efektyviau. Pavyzdžiui, perdirbta išmetimo sistema. Be to, jis unikaliai nudažytas – juodos spalvos su raudonomis liepsnomis. Šiandien Europoje toks standartinis motociklas kainuoja nuo 7 tūkstančių […]

Kur Vilniuje ir Kaune studentas patogiausia nuomotis butą?

Kur Vilniuje ir Kaune studentas patogiausia nuomotis butą?

Vilniuje ir Kaune patogiausia nuomotis butą dažnai priklauso nuo studento poreikių, biudžeto ir pageidavimų, tačiau kiekviename mieste yra keletas miegamųjų rajonų iš kurių patogiausia važiuoti į paskaitas. Žinoma, jeigu jūs nesinuomojate buto ar kambario prie pat aukštosios mokyklos. Vilniuje: Kaune: Rekomenduočiau atkreipti dėmesį į transporto patogumą, artumą prie universitetų ir asmeninius poreikius. Taip pat verta […]

Interjero dizaineris ir psichologas – kodėl jie ne visada sutars kurdami buto interjerą

Interjero dizaineris ir psichologas – kodėl jie ne visada sutars kurdami buto interjerą

Dažnai žiūrėdami į nuomojamo buto nuotraukas varviname seilę – viskas gražu, tvarkinga, minkštasuoliai tarsi traukia prisėsti. Tačiau pamirštame, o tiksliau nežinome, kai kurių niuansų. Grožis ne visada patogus, o ryškios spalvos, kurios nuostabiai atrodo socialiniuose tinkluose talpinamose nuotraukose, bėgant laikui gali tapti erzinančiu dirgikliu. Taigi, kur prasilenkia psichologai ir interjero dizaineriai. Nors žodis „namai“ šeimoms […]