Nekilnojamojo turto skelbimai

Žinote, ko trokšta visi nekilnojamojo turto agentai, brokeriai, agentūros ir nelegalūs tarpininkai? Neatspėjote. Jiems reikia ne tik puikaus ir pigaus buto ar namo. Tiksliau, toks variantas visada ieškomas.

Visgi žmogus, kuris duoną pelnosi tarpininkaudamas perkant ir nuomojant nekilnojamąjį turto siekia rasti „unikalų objektą“. Brokerių žargonu, unikalus butas ar namas tai toks, apie kurio pardavimą ir nuomą nepaskelbta nė viename skelbimų portale ir tokio objekto šeimininkas visą darbą randant pirkėją ar nuomininką patiki agentui.

 

Nekilnojamojo turto agentūros atstovui toks butas, net jei jis brangesnis, patrauklus tuo, kad jo „neturi“ konkurentai. Paprastai šeimininkai sudaro sutartis su keliomis ar keliolika agentūrų ir didžiuosiuose nt skelbimų portaluos tas pats būstas patalpintas keliolika kartų. Skiriasi tik kelios nuotraukos, aprašymas ir šiek tiek kaina. Turbūt nereikia sakyti, kad tokio buto ar patalpų pardavimas ar nuoma, rungiantis su keliolika kolegų, tampa loterija.

Tiesą sakant, nekilnojamojo turto skelbimų portaluose vyksta tikra agentų kova, kurios nemato eiliniai lankytojai, potencialūs pirkėjai. Stengiamasi kuo giliau nustumti konkurentus ir laiku „pakelti“ savo skelbimą, kad patrauklus objektas (priminsime, kad su tuo pačiu būstu dirba keliolika brokerių) kristų į akį potencialiam pirkėjui. Renkamasi laikas, kada geriausi išryškinti skelbimą, stengiamasi aprašymų patalpinti į kuo daugiau skelbimų puslapių. Kadangi pardavus patrauklų objektą uždarbis gan didelis, informacija talpinama ne tik nemokamuose nekilnojamojo turto skelbimų puslapiuose. Ieškoma ir specializuotų nt portalų, kuriuose galima skelbti apie konkrečius būstus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje ar Marijampolėje.

Įdomu tai, kad regioniniai nt portalai kartais efektyvesni už nacionalinius. Juk nemokami nekilnojamojo turto skelbimai ir skirti tam, kad pritraukti kuo daugiau lankytojų ir tuo pačiu potencialių klientų dėmesį.

Kas kita, kai su butu dirba tik vienas agentas, kuris žino, kad jo kolegos neatims iš jo duonos kąsnio. Tokiam objektui paprastai skiriama daugiau laiko ir dėmesio. Tiesiog jei kaina reali, didelė tikimybė, kad nubyrės ir komisiniai, kurių iš pašonės nenušvilps gudresnis ar sėkmingesnis konkurentas.

Žmogui, kuris nenori mokėti komisinių ir siekia savarankiškai nuomoti ar parduoti savo nekilnojamąjį turtą, visada yra pasirinkimas tą padaryti savarankiškai. Tai patrauklu butų nuomotojams, nes atiduoti vieno ar dviejų mėnesių nuomos mokestį agentūrai kai nuomininkas gyvens metus, dažnai nesinori.

Tada į pagalbą ateina nekilnojamojo turto skelbimų puslapiai. Kuriuose mokamai ar nemokamai galima paskelbti apie savo turtą. Šio kelio trūkumas – pardavimui ar nuomai teks skirti pakankamai daug laiko. Tartis su klientais, lakstyti rodyti būsto. Jei tai nebaugina, pirmyn.

Butų nuomos portalai. Vienas iš jų specializuotas mūsų www.būstonuoma.lt. Nepriimame pardavimo ir pirkimo skelbimų.

Aruodas.lt nekilnojamojo turto mohikanas. Didžiausias ir vienas seniausių nt skelbimų portalų. Informacijos skelbimas mokamas.

Edomus.lt taip pat gan stambus portalas. Kaip ir aruodas.lt priklauso „Diginet LT“ grupei, kuri valdo ir lankomiausią Lietuvoje bendrinį skelbimų tinklalapį skelbiu.lt. Už papildomą mokestį informaciją apie parduodamą ar nuomojamą objektą skelbiama visose trijose svetainėse.

Domo.plus.lt tai plus.lt grupės portalas, priklausantis „Shibstet“ žiniasklaudos grupei. Lankomumui nusileidžia aruodas.lt. Talpinami tiek nuomojami, tiek parduodami objektai.

City24.lt. Nors skelbiasi didžiausiu Baltijos valstybėse, tačiau dydis, greičiausiai, įvardinamas kaip skelbimų skaičius, ne kaip lankomumas. Tiesiog čia talpinama kelių valstybių nt objektai.

Jei nenorite mokėti už skelbimų talpinimą, rinkitės bendrinius skelbimų puslapius. Nors jie nespecializuoti, tačiau ieškodami patrauklių variantų žmonės naršo visur.

Didesnės nemokamos svetainės tai balsas.lt grupei priklausantys skelbikas.lt ir skelbimai.lt bei delfi.lt įsigytas alio.lt, turintis gan didelę nekilnojamojo turto rubriką.

Panašūs skelbimai

Kaip atrodo kotedžas, kainuojantis 5 milijonus JAV dolerių ir kiek kainuoja jį išlaikyt

Kaip atrodo kotedžas, kainuojantis 5 milijonus JAV dolerių ir kiek kainuoja jį išlaikyt

Deja, tai ne Lietuva – prabangus ir žalias Maskvos rajonas, kur gyvena turtingi verslininkai ir žvaigždės. Ne bet kam čia leidžiama net turinti eurų, įsigyti būstą. Bendras dviejų aukštų buto plotas 460 kvadratinių metrų, o dizainą sukūrę britas, kurio specializacija – ypatingai brangių jachtų interjeras. Tokios detalės, kaip sporto salė ar mechaninis pianinas tik gėlytės. […]

Brangiai apmokamo Maskvos fotografo butas – čigoniškas minimalizmas

Brangiai apmokamo Maskvos fotografo butas – čigoniškas minimalizmas

Albertas žinomas Maskvos fotografas. Ne pats pigiausias, švelniai pasakius, nes bet kas tokio buto prabangiame rajone neperka. Jo butas pasižymi tuo, kad nuolat keičiasi – remontas vyksta nuolat – ir čia nuolat kaupiasi nauji daiktai. 90 kvadratinių metrų įtalpinta viskas, nuo darbo kambario iki sporto salės. Pats savininkas sako, kad visos erdvės peržvelgiamos. Tai butas […]

„Nidos banga“ – kaip atrodo viduje

„Nidos banga“ – kaip atrodo viduje

Rekordiniu sandoriu Lietuvos pajūrio nekilnojamo turto rinkoje tapęs viešbutis „Nidos banga“ po atsinaujinimo pradeda veiklą. Už daugiau nei 6 mln. eurų viešbutį įsigiję nekilnojamo turto vystytojai „Reefo“ į jo atnaujinimą investavo 1 mln. eurų ir per tris mėnesius prikėlė naujam gyvenimui. „Išsikėlėme tikslą atidaryti viešbutį dar šią vasarą, patyrusios komandos dėka pavyko jį įgyvendinti. Viešbučio […]