Nekilnojamojo turto skelbimai

Žinote, ko trokšta visi nekilnojamojo turto agentai, brokeriai, agentūros ir nelegalūs tarpininkai? Neatspėjote. Jiems reikia ne tik puikaus ir pigaus buto ar namo. Tiksliau, toks variantas visada ieškomas.

Visgi žmogus, kuris duoną pelnosi tarpininkaudamas perkant ir nuomojant nekilnojamąjį turto siekia rasti „unikalų objektą“. Brokerių žargonu, unikalus butas ar namas tai toks, apie kurio pardavimą ir nuomą nepaskelbta nė viename skelbimų portale ir tokio objekto šeimininkas visą darbą randant pirkėją ar nuomininką patiki agentui.

 

Nekilnojamojo turto agentūros atstovui toks butas, net jei jis brangesnis, patrauklus tuo, kad jo „neturi“ konkurentai. Paprastai šeimininkai sudaro sutartis su keliomis ar keliolika agentūrų ir didžiuosiuose nt skelbimų portaluos tas pats būstas patalpintas keliolika kartų. Skiriasi tik kelios nuotraukos, aprašymas ir šiek tiek kaina. Turbūt nereikia sakyti, kad tokio buto ar patalpų pardavimas ar nuoma, rungiantis su keliolika kolegų, tampa loterija.

Tiesą sakant, nekilnojamojo turto skelbimų portaluose vyksta tikra agentų kova, kurios nemato eiliniai lankytojai, potencialūs pirkėjai. Stengiamasi kuo giliau nustumti konkurentus ir laiku „pakelti“ savo skelbimą, kad patrauklus objektas (priminsime, kad su tuo pačiu būstu dirba keliolika brokerių) kristų į akį potencialiam pirkėjui. Renkamasi laikas, kada geriausi išryškinti skelbimą, stengiamasi aprašymų patalpinti į kuo daugiau skelbimų puslapių. Kadangi pardavus patrauklų objektą uždarbis gan didelis, informacija talpinama ne tik nemokamuose nekilnojamojo turto skelbimų puslapiuose. Ieškoma ir specializuotų nt portalų, kuriuose galima skelbti apie konkrečius būstus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje ar Marijampolėje.

Įdomu tai, kad regioniniai nt portalai kartais efektyvesni už nacionalinius. Juk nemokami nekilnojamojo turto skelbimai ir skirti tam, kad pritraukti kuo daugiau lankytojų ir tuo pačiu potencialių klientų dėmesį.

Kas kita, kai su butu dirba tik vienas agentas, kuris žino, kad jo kolegos neatims iš jo duonos kąsnio. Tokiam objektui paprastai skiriama daugiau laiko ir dėmesio. Tiesiog jei kaina reali, didelė tikimybė, kad nubyrės ir komisiniai, kurių iš pašonės nenušvilps gudresnis ar sėkmingesnis konkurentas.

Žmogui, kuris nenori mokėti komisinių ir siekia savarankiškai nuomoti ar parduoti savo nekilnojamąjį turtą, visada yra pasirinkimas tą padaryti savarankiškai. Tai patrauklu butų nuomotojams, nes atiduoti vieno ar dviejų mėnesių nuomos mokestį agentūrai kai nuomininkas gyvens metus, dažnai nesinori.

Tada į pagalbą ateina nekilnojamojo turto skelbimų puslapiai. Kuriuose mokamai ar nemokamai galima paskelbti apie savo turtą. Šio kelio trūkumas – pardavimui ar nuomai teks skirti pakankamai daug laiko. Tartis su klientais, lakstyti rodyti būsto. Jei tai nebaugina, pirmyn.

Butų nuomos portalai. Vienas iš jų specializuotas mūsų www.būstonuoma.lt. Nepriimame pardavimo ir pirkimo skelbimų.

Aruodas.lt nekilnojamojo turto mohikanas. Didžiausias ir vienas seniausių nt skelbimų portalų. Informacijos skelbimas mokamas.

Edomus.lt taip pat gan stambus portalas. Kaip ir aruodas.lt priklauso „Diginet LT“ grupei, kuri valdo ir lankomiausią Lietuvoje bendrinį skelbimų tinklalapį skelbiu.lt. Už papildomą mokestį informaciją apie parduodamą ar nuomojamą objektą skelbiama visose trijose svetainėse.

Domo.plus.lt tai plus.lt grupės portalas, priklausantis „Shibstet“ žiniasklaudos grupei. Lankomumui nusileidžia aruodas.lt. Talpinami tiek nuomojami, tiek parduodami objektai.

City24.lt. Nors skelbiasi didžiausiu Baltijos valstybėse, tačiau dydis, greičiausiai, įvardinamas kaip skelbimų skaičius, ne kaip lankomumas. Tiesiog čia talpinama kelių valstybių nt objektai.

Jei nenorite mokėti už skelbimų talpinimą, rinkitės bendrinius skelbimų puslapius. Nors jie nespecializuoti, tačiau ieškodami patrauklių variantų žmonės naršo visur.

Didesnės nemokamos svetainės tai balsas.lt grupei priklausantys skelbikas.lt ir skelbimai.lt bei delfi.lt įsigytas alio.lt, turintis gan didelę nekilnojamojo turto rubriką.

Panašūs skelbimai

Rusijos policininko dvaras – net carui nuo prabangos taptų bloga

Rusijos policininko dvaras – net carui nuo prabangos taptų bloga

Rusijoje įtariamas korupcija suimtas Stavropolio krašto Valstybinės autoinspekcijos viršininkas. Kartu už grotų nukeliavo ir 35 jo pavaldiniai. Visi uniformuotieji įtariami sukūrę nusikalstamą grupuotę. Šiuo faktu, kaip rašo varlamov.ru, nesistebi net patys rusai. Tačiau kai internete pasklido šio viršininko namo, ar, greičiau, dvaro, nuotraukos, net prie korupcijos pratę rusai apstulbo. Tokia beskonybę, kuriai išleisti milijinai eurų, […]

Namas, kuriame gyvena Ilonas Maskas – ar patikėsite, kad tokiam žmogui reikia tik tiek

Namas, kuriame gyvena Ilonas Maskas – ar patikėsite, kad tokiam žmogui reikia tik tiek

Milijardierius ir „Tesla“ bei „Space X“ įmonių bendrasavininkas milijardierius Ilonas Maskas gyvena kukliame 35 kvadratinių metrų ploto moduliniame name, kuriame yra tik patys būtiniausia patogumai. Apie tai rašo portalas delfi.lv. Vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių dar prieš pusantrų metų pareiškė, jog planuoja atsikratyti „fizinio turto“ ir jau pardavė šešias jam priklausančias prabangias sodybas Kalifornijoje. Liko […]

Pigi butų nuoma Kaune – ką galima rasti iki 100 eurų

Pigi butų nuoma Kaune – ką galima rasti iki 100 eurų

Kaunas dar tik vejasi Vilnių butų nuomos kainomis. Laikinojoje sostinėje algos kiek žemesnės, tuo pačiu ir butai pigesni. Kita specifika – daug kauniečių gyvena ne pačiame mieste, o priemiestyje, nes dėl miesto dydžio ir išvystytos infrastruktūros viską galima pasiekti pakankamai greitai. Užmetėme akį, kokį butą Kaune galima išsinuomoti mokant iki 100 eurų per mėnesį. Iš […]