Nekilnojamojo turto skelbimai

Žinote, ko trokšta visi nekilnojamojo turto agentai, brokeriai, agentūros ir nelegalūs tarpininkai? Neatspėjote. Jiems reikia ne tik puikaus ir pigaus buto ar namo. Tiksliau, toks variantas visada ieškomas.

Visgi žmogus, kuris duoną pelnosi tarpininkaudamas perkant ir nuomojant nekilnojamąjį turto siekia rasti „unikalų objektą“. Brokerių žargonu, unikalus butas ar namas tai toks, apie kurio pardavimą ir nuomą nepaskelbta nė viename skelbimų portale ir tokio objekto šeimininkas visą darbą randant pirkėją ar nuomininką patiki agentui.

 

Nekilnojamojo turto agentūros atstovui toks butas, net jei jis brangesnis, patrauklus tuo, kad jo „neturi“ konkurentai. Paprastai šeimininkai sudaro sutartis su keliomis ar keliolika agentūrų ir didžiuosiuose nt skelbimų portaluos tas pats būstas patalpintas keliolika kartų. Skiriasi tik kelios nuotraukos, aprašymas ir šiek tiek kaina. Turbūt nereikia sakyti, kad tokio buto ar patalpų pardavimas ar nuoma, rungiantis su keliolika kolegų, tampa loterija.

Tiesą sakant, nekilnojamojo turto skelbimų portaluose vyksta tikra agentų kova, kurios nemato eiliniai lankytojai, potencialūs pirkėjai. Stengiamasi kuo giliau nustumti konkurentus ir laiku „pakelti“ savo skelbimą, kad patrauklus objektas (priminsime, kad su tuo pačiu būstu dirba keliolika brokerių) kristų į akį potencialiam pirkėjui. Renkamasi laikas, kada geriausi išryškinti skelbimą, stengiamasi aprašymų patalpinti į kuo daugiau skelbimų puslapių. Kadangi pardavus patrauklų objektą uždarbis gan didelis, informacija talpinama ne tik nemokamuose nekilnojamojo turto skelbimų puslapiuose. Ieškoma ir specializuotų nt portalų, kuriuose galima skelbti apie konkrečius būstus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje ar Marijampolėje.

Įdomu tai, kad regioniniai nt portalai kartais efektyvesni už nacionalinius. Juk nemokami nekilnojamojo turto skelbimai ir skirti tam, kad pritraukti kuo daugiau lankytojų ir tuo pačiu potencialių klientų dėmesį.

Kas kita, kai su butu dirba tik vienas agentas, kuris žino, kad jo kolegos neatims iš jo duonos kąsnio. Tokiam objektui paprastai skiriama daugiau laiko ir dėmesio. Tiesiog jei kaina reali, didelė tikimybė, kad nubyrės ir komisiniai, kurių iš pašonės nenušvilps gudresnis ar sėkmingesnis konkurentas.

Žmogui, kuris nenori mokėti komisinių ir siekia savarankiškai nuomoti ar parduoti savo nekilnojamąjį turtą, visada yra pasirinkimas tą padaryti savarankiškai. Tai patrauklu butų nuomotojams, nes atiduoti vieno ar dviejų mėnesių nuomos mokestį agentūrai kai nuomininkas gyvens metus, dažnai nesinori.

Tada į pagalbą ateina nekilnojamojo turto skelbimų puslapiai. Kuriuose mokamai ar nemokamai galima paskelbti apie savo turtą. Šio kelio trūkumas – pardavimui ar nuomai teks skirti pakankamai daug laiko. Tartis su klientais, lakstyti rodyti būsto. Jei tai nebaugina, pirmyn.

Butų nuomos portalai. Vienas iš jų specializuotas mūsų www.būstonuoma. Nepriimame pardavimo ir pirkimo skelbimų.

Aruodas nekilnojamojo turto mohikanas. Didžiausias ir vienas seniausių nt skelbimų portalų. Informacijos skelbimas mokamas.

Edomus taip pat gan stambus portalas. Kaip ir aruodas priklauso „Diginet LT“ grupei, kuri valdo ir lankomiausią Lietuvoje bendrinį skelbimų tinklalapį skelbiu. Už papildomą mokestį informaciją apie parduodamą ar nuomojamą objektą skelbiama visose trijose svetainėse.

Domo.plus tai plus grupės portalas, priklausantis „Shibstet“ žiniasklaudos grupei. Lankomumui nusileidžia aruodas. Talpinami tiek nuomojami, tiek parduodami objektai.

City24. Nors skelbiasi didžiausiu Baltijos valstybėse, tačiau dydis, greičiausiai, įvardinamas kaip skelbimų skaičius, ne kaip lankomumas. Tiesiog čia talpinama kelių valstybių nt objektai.

Jei nenorite mokėti už skelbimų talpinimą, rinkitės bendrinius skelbimų puslapius. Nors jie nespecializuoti, tačiau ieškodami patrauklių variantų žmonės naršo visur.

Didesnės nemokamos svetainės tai balsas grupei priklausantys skelbikas ir skelbimai bei delfi įsigytas alio, turintis gan didelę nekilnojamojo turto rubriką.

Panašūs skelbimai

150 eurų – už tiek nuomojamas būstas Vilniaus mieste, ar norėtumėte ten gyventi

150 eurų – už tiek nuomojamas būstas Vilniaus mieste, ar norėtumėte ten gyventi

Keletą paskutinių metų būsto nuomininkai, kai ateidavo mokėjimo diena, sunerimdavo. Kainos augo valandomis, ypatingai prasidėjus karui Ukrainoje. Tačiau, kaip aiškėja, laikams aprimus, galima rasti ir sąlyginai pigaus būsto. Tik nežinia kas norėtų tokiame gyventi. Pavyzdžiui, kolektyvinių sodų masyve Vilniaus ribose, iki kurio važinėja miesto autobusai, galima išsinuomoti namelį už 150 eurų mėnesiui.Tačiau kyla keletas neatsakytų […]

Taline elevatorių planuoja pritaikyti butams

Taline elevatorių planuoja pritaikyti butams

Nekilnojamojo turto bendrovė „Reterra“ Talino Nemmės rajone esančiame Hii mikrorajone sovietmečiu pastatytą elevatorių planuoja paversti gyvenamuoju pastatu, rašo portalas Delfi.ee. Tai bus unikali ir nepakartojama naujojo gyvenamojo rajono dalis. Rygoje taip pat gausu įvairių pramonės objektų, istorinių ir patrauklių negyvenamųjų pastatų, tarp kurių – sandėliai, pramoniniai pastatai, kurie laukia savo eilės atnaujinti ir pertvarkyti. Gali […]

Gyvenimas miniatiūriniame bute ar mažoje studijoje – kas tai

Gyvenimas miniatiūriniame bute ar mažoje studijoje – kas tai

„Mums su kate nereikia daug vietos“ Rusai puolė pirkti mini butus. Kaip jie išgyvena mažame būste? Daugeliu atvejų, kai kalbama apie būsto pirkimą, nemaža dalis rusų gali sau leisti tik pačius pigiausius, o tai reiškia, kompaktiškiausius butus. Natūralu, kad šiuo metu didžiausią paklausą turi studijos – nedideli butai, kuriuose kambarys ir virtuvė nėra atskirti siena, […]