Patys brangiausi loftai

Nors paskutiniais metais pasaulyje populiarėja loftai, kaip prabangos ir laisvės stilius. Dabar tokiose erdvėse įrenginėjamos ne tik ekonominės studijos ar butai jaunimui, bet ir milijonus kainuojantys apartamentai.

 

Šių objektų nerasite tradiciniuose skelbimų puslapiuose. Jie individualiai siūlomi išskirtiniams klientams. Tinklalapis „loft.ua“ sudarė brangiausių tokio tipo būstų sąrašą. Dauguma jų Niujorke, kuriame ir užgimė šis gyvenimo būdas. Dauguma tokių apartamentų vadinami „soft lofts“ – įkurti ne buvusiose gamyklose, bet viršutiniuose gyvenamųjų namų aukštuose, skirtingai nei loftai Lietuvoje.


10. Johannes Loft Silrs gatvėje, Londonas.

Kaina: 2,4 milijono JAV dolerių

Plotas: 278 kvadratiniai metrai

Šis loftas įkurtas viršutiniame buvusios mokyklos pastate Pietų Londone. Skiriamasis bruožas minimalizmas. Sienų praktiškai nedekoruotas. Kambariuose tik gyvenimui būtini baldai. Plotai tai du miegamieji, virtuvė, darbo kabinetas.

Baltas interjeras ir aukštos, net 6,7 metro, lubos sukuria milžiniškos erdvės įspūdį. Šį įspūdį sustiprina milžiniški langai, pro kuriuos sklinda gausi šviesa. Be to, sukurta ir išmani dirbtinio apšvietimo sistema.

 Iš antro šių prabangių apartamentų aukšto galima išeiti į 23 kvadratinių metrų ploto terasą.

 

9. Lofto stiliaus rezidencija Niujorke.

Kaina: 14 milijonų dolerių

 Plotas: 752 kvadratiniai metrai

Žymus Niujorko architektas Maiklas Haverlandas milžinišką erdvę aukštomis lubomis, gigantiškais geležiniais laiptais ir pilkomis niūromis sienomis pavertė prabangiu butu.

Kambariai apstatyti mediniais baldais.  Čia penki židiniai, kilimai ir minkštos lovos sukuria jaukumo atmosferą. Erdvė išskaido ir tinkamą atmosferą sukuria gudri šviestuvų sistema.

 

8. Loftas – apartamentai Niujorke, Huberto gatvėje

Kaina: 17,5 milijonų dolerių

 Plotas: 390 kvadratiniai metrai

The Hubert pastatas pastatytas prieš pusantro amžiaus. Pradžioje čia buvo American Express biuras, vėliau kelių aukštų parkavimo aikštelė, dabar gyvenamasis būstas.

The Hubert tai prabanga ir komfortas, į kurių kūrimą investuoti milžiniški pinigai. Apartamentuose aštuoni kambariai, trys miegamieji, ir trys vonios kambariai.

Milžiniškoje svetainėje įrengtas židinys. Apdailoje naudotos brangios medžiagos – kelios marmuro rūšys, bronza, ąžuolas, tikas. Pro langą matyti Hudzono upė ir World Trade Center memorialas.

Papildomas šio būsto privalumas tai jo vieta. Treibeko rajone, kur ir yra šie prabangūs namai, daugybė parduotuvių ir kavinių. Čia prestižinės mokyklos ir sporto klubai.

 

7. Loftas 77 gatvėje, Niujorkas

Kaina: 17,5 milijonai dolerių

 Plotas: 390 kvadratiniai metrai

Šį objektą galima pavadinti briliantu, nes tai unikalus būstas. Jo interjeras nestandartinis ir efektingas, kurtas savo srities profesionalų.

Lubų aukštis 7,3 metro, langai milžiniški ir pro juos matyti Amerikos gamtos muziejus, duris atvėrusio dar 1877 m. Kai muziejus buvo statomas, šiame lofte gyveno skulptorius, kuris ir kūrė muziejaus papuošimus.

Svarbiausias svetainės akcentas – iš Pirėjos pusiasalio atvežtas XVII a. židinys. Prie sienų sustatytos iš Korinto atgabentos kolonos.

Svetainės lubas dekoravo garsus Ispanijos dailininkas Ramonas Kane. Kėdes ir stalus pagamino Džordžas Nakašima.  Lofte galima rasti porcelianą, pagamintą prieš du tūkstančius metus. Netgi pianinas kadaise priklausė Aizekui Šternui, vienam iš garsiausių XX a. akadaminės muzikos atlikėjų. Žmonės, kuriems teko pabuvoti šiame lofte, pasakoja, kad pirmas įspūdis, jog pateko ne į gyvenamą patalpą, bet į muziejų.

 

6. Lofto stiliaus apartamentai Krosbi gatvėje, Niujorke.

Kaina: 17,95 milijonai dolerių

 Plotas: 573 kvadratiniai metrai

Tai milžiniškas loftas. Neskaičiuojant trijų gyvenamų aukštų, šeimininkas gali mėgauti ir 279 kvadratinių metrų ploto terasa. Čia 16 kambarių ir 5 miegamieji.

Šis loftas kadaise priklausė Leonardui Kravicui ir Ališija Kiz.

Svetainėje židinys, aksomu aptrauktos sofos ir iš brangios medienos pagamintas stalas. Pro didžiules stiklines duris galima išeiti į terasą.

Liudininkai pasakoja, kad įspūdingas valgomasis, kuriame lengvai telpa tuzinas žmonių.

 

5. Logtas Brum gatvėje, Niujorke

Kaina: 19,5 milijonai dolerių

 Plotas: 709 kvadratiniai metrai

Tai trijų aukštų gyvenamas būstas, įkurtas 1873 m. statytame name. Gyventojų paslaugoms dešimt kambarių, penki vonios kambariai, didžiulė terasa ir net nuosavas sodas. Kadaise čia gyveno Holivudo aktorius Hitas Ledžeris.

Dizainą kūrė Roman&Williams kompanija. Skirtingai nuo kitų brangiausių pasaulio loftų, šis išlaikė „žanrui būdingą interjerą“. Čia viskas primena prieškarinius laikus, kai loftai kaip gyvenamosios erdvės tik pradėjo populiarėti.

 

4. Loftas Beethoven Hall, Niujorkas

Kaina: 25 milijonai dolerių

Plotas: 630 kvadratinių metrų

Kadaise ketvirtame pastato, kuriame šiandien įsikūręs Beethoven Hall, buvo rengiamos oficialios šventės, profsąjungos narių susirinkimai ir politiniai susitikimai.

Apartamentas tai klasikinis loftas – tvirtos medinės grindys, netinkuotos sienos, masyvūs baldai, dideli langai.

Apartamentuose vienuolika kambarių, keturi miegamieji ir trys vonios kambariai. Erdviausia patalpa svetainė, įrengta po mediniu skliautuotu stogu. 9,7 metro aukščio lubos leido antrame lygmenyje įrengti sporto salę. Patalpos apšviečiamos prie lubų pakabintomis lempomis. Šviesa taip pat patenka per mažyčius apvalius langelius palubėje. Taip pat įrengtos durys, už kurių jauki terasa.

Loftą įrenginėjo pats jo šeimininkas – fotografas Gregorijus Kolbertas.

 

3. Loftas rezidencija Chesham Place, Londonas

Kaina: 25,6 milijonai dolerių

Plotas: 420 kvadratiniai metrai

Šis komfortiškas naujos statybos loftas yra viename iš prabangiausių Londono rajonų.

Apartamentuose keturi miegamieji, valgomasis ir dvi virtuvės. Kad būtų patogiau keliauti tarp trijų lofto lygių įrengtas liftas.

Vienas iš svarbiausių privalumų, siūlomas pirkėjui, tai galimybė sukurti savo ramybės oazę šurmuliuojančio megapolio širdyje.

 

2. Apartamentai 5 aveniu, Niujorkas

Kaina: 33,5 milijonai dolerių

Plotas: 587 kvadratiniai metrai

Šis trijų lygių loftas užima 19-21 Plaza viešbučio aukštus. Pastatytas XX a pradžioje.

Įdomu tai, kad dešimties kambarių ir keturių miegamųjų prabangai gali pavydėti net to paties Plaza viešbučio geriausi numeriai. Asmeninis liftas gyventojus pakelia aukštu aukščiau, kur erdvi svetainė. Trūkumas – šio lofto terasa gan nedidelė. Tik 21 kvadratinis metras. Tačiau iš jos atsiveria nuostabus Centrinio parko vaizdas.

Virtuvėje Poggenpohl garnitūra ir Miele, Wolf bei Subzero pagaminta buitinė technika. Keista, tačiau kaip ramiame XIX a čia įrengta ir atskira biblioteka. Visi aukštai sujungti ne tik liftu, bet ir sraigtiniais mediniais laiptais.

 

1. Sky Loft Hudzono gatvėje, Niujorkas

Kaina: 48 milijonai dolerių

 Plotas: 696 kvadratiniai metrai

Tai art deko stiliaus apartamentai, užimantys 15 ir 16 gyvenamojo namo aukštus. Čia aštuoni kambariai, keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai. Taip pat 418 kvadratinių metrų ploto terasa iš kurios kaip ant delno Manchetenas ir Hudzono upė.

Pirmame lofto aukšte erdvi svetainė. Lubų aukštis 5,5 metro. Vienoje iš sienų, dekoruotų vyšnia, įrengtas židinys. Namuose dominuoja šviesios kreminės spalvos. Milžiniškoje terasoje įrengta pietų zona ir vieta kepti kepsniams.

Į terasą galima išeiti ir iš virtuvės, kuri turėtų patikti minimalizmo mėgėjams. Visa įranga iš nerūdijančio plieno, dekoruota neutraliomis spalvomis ir nėra jokių nereikalingų detalių. Aukštos lubos, betoninės grindys ir metalinės detalės primena klasikinius gamyklose įrengtus loftus.

Panašūs skelbimai

Sodyba – kokias staigmenas joje galima rasti po žiemos, ką galima apdrausti?

Sodyba – kokias staigmenas joje galima rasti po žiemos, ką galima apdrausti?

Pavasarį liaudis patraukia į kaimą. Tiksliau į per žiemą primirštas sodybas, kurios dažnai neturi nieko bendro su tiksuoju kaimu, tačiau savininkui leidžia pamedituoti ir, verčiant šašlyką prabangioje kepsninėje, pasvajoti apie šaknis. Visgi, šis turtas pats savęs neprižiūri. Kokių siurprizų galima rasti sodybose – nesvarbu, ar tai nuosava, ar nuomojama sodyba – po žiemos – šiame […]

Būsto nuomos mokėti neišgalintis italas persikėlė gyventi į oro uostą – kuo tai baigėsi

Būsto nuomos mokėti neišgalintis italas persikėlė gyventi į oro uostą – kuo tai baigėsi

Devynis mėnesius Bolonijos oro uoste gyvenęs senyvas vyras rado naujus namus. Žinomas tik Arnaldo vardu, 83 metų vyras pradėjo gyventi oro uoste, kai nebegalėjo sau leisti mokėti už būsto nuomą. Pensijos jam tiesiog nebepakako. Bolonijos Guglielmo Marconi oro uosto, septinto pagal dydį Italijoje, darbuotojai jam tapo tarsi šeima – aprūpino miegmaišiu, kava ir maistu. Oro […]

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikro apartamentai – arba kapsulės, kaip jie dar vadinami – šiandien yra labai paplitę pasaulyje. Manoma, kad šį būstą sugalvojo japonų architektas Kise Kurokawa, 1972 metais Tokijuje pastatęs Nakagino bokštą su 144 butais. Kiekvienoje kapsulėje buvo tik būtiniausi dalykai: vonios kambarys, lova, virtuvėlė ir apvalus langas – jų plotas siekė 4,5 kvadratinio metro. Po Japonijos […]