Pigūs butai Kaune nuomai

Butų nuomos kainos Kaune humaniškesnė nei Vilniuje, tačiau ir čia, kaip ir sostinėje, ieškant pačio pigiausio varianto galioja tos pačios taisyklės.

 Ieškodami priimtino varianto prieš skambindami butą ar kambarį Laikinojoje sostinėje siūlančiam agentui ar brokeriui, išsiaiškinkite, ar šis būstas jums tikrai tiks. Kartais net patas patraukliausias gyvenamas plotas, žiūrint į kurio aprašymą internete tįsta seilė, praktikoje pasirodys jums netinkamas. Ne todėl, kad šeimininkas parašė neteisingą kainą, o atvažiavus apžiūrėti paprašė dvigubai daugiau ar patalpino ne savo būsto nuotraukas.

 

 Paprasčiausiai renkantis butą nuomai Kaune reikia gerai žinoti miesto specifiką. Galbūt puikus kambarys bus atokiame rajone, iki kurio iš darbo ar studijų reikės važiuoti valandą visuomeniniu transportu ir dar pusvalandį pėdinti pėsčiomis. O gatvės neapšviestos ir primena ne išpuoselėtą pėsčiųjų taką, bet kliūčių ruožą. Be to, kartais šeimininkai kelia specifinių reikalavimų, dėl kurių kaina mažėja.

 Keli pavyzdžiai, kiek skelbimuose kainuoja pigūs butai Kaune.

 2 kambarių butas. 100 Lt. Ekonomiškas butas Panemuneje, naujos statybos name, autonominis šildymas ir reguliuojamais radiatoriais. Kitam kambarį gyvena neįgalus žmogus, jam reikalinga padėti buityje.

 

 250 Lt. P. Plechavičiaus gatvėje, Kalniečių rajone, tvarkingame 4-jų kambarių bute nuomojamas vienas kambarys. Nuomojame kambaryje yra išskleidžiamas miegamasis fotelis, stalas, sieninė spinta. Kitame kambaryje gyvena vyriškis. Likusiuose dviejuose kambariuose šaltuoju metų laikotarpiu gyvena buto šeimininkė (balandžio-spalio mėnesiais išvyksta į sodybą).

 

300 Lt. Žemieji Šančiai. Išnuomojamas 1 kambario butas ilgesniam laikui, su visa buitine technika. Patrauklu, tačiau gali tekti mokėti gan didelį avansą už kelis mėnesius iš anksto.

 

 150 Lt vienas kambarys 3 kambarių bute Vilijampolėje. Su baldais. Šeimininkas rašo, kad šiam butui priklauso kompensacijos už šildymą, taigi mokesčiai nėra dideli. Šiais laikais tai taip pat privalumas, nors ir nelegalus.

 

 400 Lt. 2 kambarių buto nuoma Šilainiuose. Tai praktiškai beveik standartinė nuomos kaina Kaune: Išnuomojamas 37 kv.m. dviejų kambarių butas IV namo aukšte su baldais ir buitine technika. Šilainių mikrorajone Baltijos gatvėje. Butas tvarkingas, yra interneto prieiga, įstiklintas balkonas, šalia darželis, stomatologinė poliklinika, prekybos centras.

 

 350 Lt už kambar.  Domeikavoje nuomojami keli atskiri kambariai nuosavoje valdoje. Su baldais. Bendra 20 m2 virtuvė. Tvarkingi, dirbantys kaimynai. Dušai, pirtis .Atskiras įėjimas šiems kambariams. Šiuo metu laisvas 16 m2 kambarys. Nors kaina atrodo ne tokia maža, tačiau papildomai už komunalines paslaugas mokėti nereikės. Tai didina tokio objekto patrauklumą.

 

400 Lt už visą 3 kambarių butą centre, Putvinskio gatvėje. Bendras plotas 93 kv. m., tačiau visi kambariai tušti, nuomojama be baldų ir buitinės technikos.

 

 Sėkmės paieškose

Panašūs skelbimai

Rusijos policininko dvaras – net carui nuo prabangos taptų bloga

Rusijos policininko dvaras – net carui nuo prabangos taptų bloga

Rusijoje įtariamas korupcija suimtas Stavropolio krašto Valstybinės autoinspekcijos viršininkas. Kartu už grotų nukeliavo ir 35 jo pavaldiniai. Visi uniformuotieji įtariami sukūrę nusikalstamą grupuotę. Šiuo faktu, kaip rašo varlamov.ru, nesistebi net patys rusai. Tačiau kai internete pasklido šio viršininko namo, ar, greičiau, dvaro, nuotraukos, net prie korupcijos pratę rusai apstulbo. Tokia beskonybę, kuriai išleisti milijinai eurų, […]

Namas, kuriame gyvena Ilonas Maskas – ar patikėsite, kad tokiam žmogui reikia tik tiek

Namas, kuriame gyvena Ilonas Maskas – ar patikėsite, kad tokiam žmogui reikia tik tiek

Milijardierius ir „Tesla“ bei „Space X“ įmonių bendrasavininkas milijardierius Ilonas Maskas gyvena kukliame 35 kvadratinių metrų ploto moduliniame name, kuriame yra tik patys būtiniausia patogumai. Apie tai rašo portalas delfi.lv. Vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių dar prieš pusantrų metų pareiškė, jog planuoja atsikratyti „fizinio turto“ ir jau pardavė šešias jam priklausančias prabangias sodybas Kalifornijoje. Liko […]

Pigi butų nuoma Kaune – ką galima rasti iki 100 eurų

Pigi butų nuoma Kaune – ką galima rasti iki 100 eurų

Kaunas dar tik vejasi Vilnių butų nuomos kainomis. Laikinojoje sostinėje algos kiek žemesnės, tuo pačiu ir butai pigesni. Kita specifika – daug kauniečių gyvena ne pačiame mieste, o priemiestyje, nes dėl miesto dydžio ir išvystytos infrastruktūros viską galima pasiekti pakankamai greitai. Užmetėme akį, kokį butą Kaune galima išsinuomoti mokant iki 100 eurų per mėnesį. Iš […]