Pigūs butai Kaune nuomai

Butų nuomos kainos Kaune humaniškesnė nei Vilniuje, tačiau ir čia, kaip ir sostinėje, ieškant pačio pigiausio varianto galioja tos pačios taisyklės.

 Ieškodami priimtino varianto prieš skambindami butą ar kambarį Laikinojoje sostinėje siūlančiam agentui ar brokeriui, išsiaiškinkite, ar šis būstas jums tikrai tiks. Kartais net patas patraukliausias gyvenamas plotas, žiūrint į kurio aprašymą internete tįsta seilė, praktikoje pasirodys jums netinkamas. Ne todėl, kad šeimininkas parašė neteisingą kainą, o atvažiavus apžiūrėti paprašė dvigubai daugiau ar patalpino ne savo būsto nuotraukas.

 

 Paprasčiausiai renkantis butą nuomai Kaune reikia gerai žinoti miesto specifiką. Galbūt puikus kambarys bus atokiame rajone, iki kurio iš darbo ar studijų reikės važiuoti valandą visuomeniniu transportu ir dar pusvalandį pėdinti pėsčiomis. O gatvės neapšviestos ir primena ne išpuoselėtą pėsčiųjų taką, bet kliūčių ruožą. Be to, kartais šeimininkai kelia specifinių reikalavimų, dėl kurių kaina mažėja.

 Keli pavyzdžiai, kiek skelbimuose kainuoja pigūs butai Kaune.

 2 kambarių butas. 100 Lt. Ekonomiškas butas Panemuneje, naujos statybos name, autonominis šildymas ir reguliuojamais radiatoriais. Kitam kambarį gyvena neįgalus žmogus, jam reikalinga padėti buityje.

 

 250 Lt. P. Plechavičiaus gatvėje, Kalniečių rajone, tvarkingame 4-jų kambarių bute nuomojamas vienas kambarys. Nuomojame kambaryje yra išskleidžiamas miegamasis fotelis, stalas, sieninė spinta. Kitame kambaryje gyvena vyriškis. Likusiuose dviejuose kambariuose šaltuoju metų laikotarpiu gyvena buto šeimininkė (balandžio-spalio mėnesiais išvyksta į sodybą).

 

300 Lt. Žemieji Šančiai. Išnuomojamas 1 kambario butas ilgesniam laikui, su visa buitine technika. Patrauklu, tačiau gali tekti mokėti gan didelį avansą už kelis mėnesius iš anksto.

 

 150 Lt vienas kambarys 3 kambarių bute Vilijampolėje. Su baldais. Šeimininkas rašo, kad šiam butui priklauso kompensacijos už šildymą, taigi mokesčiai nėra dideli. Šiais laikais tai taip pat privalumas, nors ir nelegalus.

 

 400 Lt. 2 kambarių buto nuoma Šilainiuose. Tai praktiškai beveik standartinė nuomos kaina Kaune: Išnuomojamas 37 kv.m. dviejų kambarių butas IV namo aukšte su baldais ir buitine technika. Šilainių mikrorajone Baltijos gatvėje. Butas tvarkingas, yra interneto prieiga, įstiklintas balkonas, šalia darželis, stomatologinė poliklinika, prekybos centras.

 

 350 Lt už kambar.  Domeikavoje nuomojami keli atskiri kambariai nuosavoje valdoje. Su baldais. Bendra 20 m2 virtuvė. Tvarkingi, dirbantys kaimynai. Dušai, pirtis .Atskiras įėjimas šiems kambariams. Šiuo metu laisvas 16 m2 kambarys. Nors kaina atrodo ne tokia maža, tačiau papildomai už komunalines paslaugas mokėti nereikės. Tai didina tokio objekto patrauklumą.

 

400 Lt už visą 3 kambarių butą centre, Putvinskio gatvėje. Bendras plotas 93 kv. m., tačiau visi kambariai tušti, nuomojama be baldų ir buitinės technikos.

 

 Sėkmės paieškose

Panašūs skelbimai

150 eurų – už tiek nuomojamas būstas Vilniaus mieste, ar norėtumėte ten gyventi

150 eurų – už tiek nuomojamas būstas Vilniaus mieste, ar norėtumėte ten gyventi

Keletą paskutinių metų būsto nuomininkai, kai ateidavo mokėjimo diena, sunerimdavo. Kainos augo valandomis, ypatingai prasidėjus karui Ukrainoje. Tačiau, kaip aiškėja, laikams aprimus, galima rasti ir sąlyginai pigaus būsto. Tik nežinia kas norėtų tokiame gyventi. Pavyzdžiui, kolektyvinių sodų masyve Vilniaus ribose, iki kurio važinėja miesto autobusai, galima išsinuomoti namelį už 150 eurų mėnesiui.Tačiau kyla keletas neatsakytų […]

Taline elevatorių planuoja pritaikyti butams

Taline elevatorių planuoja pritaikyti butams

Nekilnojamojo turto bendrovė „Reterra“ Talino Nemmės rajone esančiame Hii mikrorajone sovietmečiu pastatytą elevatorių planuoja paversti gyvenamuoju pastatu, rašo portalas Delfi.ee. Tai bus unikali ir nepakartojama naujojo gyvenamojo rajono dalis. Rygoje taip pat gausu įvairių pramonės objektų, istorinių ir patrauklių negyvenamųjų pastatų, tarp kurių – sandėliai, pramoniniai pastatai, kurie laukia savo eilės atnaujinti ir pertvarkyti. Gali […]

Gyvenimas miniatiūriniame bute ar mažoje studijoje – kas tai

Gyvenimas miniatiūriniame bute ar mažoje studijoje – kas tai

„Mums su kate nereikia daug vietos“ Rusai puolė pirkti mini butus. Kaip jie išgyvena mažame būste? Daugeliu atvejų, kai kalbama apie būsto pirkimą, nemaža dalis rusų gali sau leisti tik pačius pigiausius, o tai reiškia, kompaktiškiausius butus. Natūralu, kad šiuo metu didžiausią paklausą turi studijos – nedideli butai, kuriuose kambarys ir virtuvė nėra atskirti siena, […]