Pigūs butai Kaune nuomai

Butų nuomos kainos Kaune humaniškesnė nei Vilniuje, tačiau ir čia, kaip ir sostinėje, ieškant pačio pigiausio varianto galioja tos pačios taisyklės.

 Ieškodami priimtino varianto prieš skambindami butą ar kambarį Laikinojoje sostinėje siūlančiam agentui ar brokeriui, išsiaiškinkite, ar šis būstas jums tikrai tiks. Kartais net patas patraukliausias gyvenamas plotas, žiūrint į kurio aprašymą internete tįsta seilė, praktikoje pasirodys jums netinkamas. Ne todėl, kad šeimininkas parašė neteisingą kainą, o atvažiavus apžiūrėti paprašė dvigubai daugiau ar patalpino ne savo būsto nuotraukas.

 

 Paprasčiausiai renkantis butą nuomai Kaune reikia gerai žinoti miesto specifiką. Galbūt puikus kambarys bus atokiame rajone, iki kurio iš darbo ar studijų reikės važiuoti valandą visuomeniniu transportu ir dar pusvalandį pėdinti pėsčiomis. O gatvės neapšviestos ir primena ne išpuoselėtą pėsčiųjų taką, bet kliūčių ruožą. Be to, kartais šeimininkai kelia specifinių reikalavimų, dėl kurių kaina mažėja.

 Keli pavyzdžiai, kiek skelbimuose kainuoja pigūs butai Kaune.

 2 kambarių butas. 100 Lt. Ekonomiškas butas Panemuneje, naujos statybos name, autonominis šildymas ir reguliuojamais radiatoriais. Kitam kambarį gyvena neįgalus žmogus, jam reikalinga padėti buityje.

 

 250 Lt. P. Plechavičiaus gatvėje, Kalniečių rajone, tvarkingame 4-jų kambarių bute nuomojamas vienas kambarys. Nuomojame kambaryje yra išskleidžiamas miegamasis fotelis, stalas, sieninė spinta. Kitame kambaryje gyvena vyriškis. Likusiuose dviejuose kambariuose šaltuoju metų laikotarpiu gyvena buto šeimininkė (balandžio-spalio mėnesiais išvyksta į sodybą).

 

300 Lt. Žemieji Šančiai. Išnuomojamas 1 kambario butas ilgesniam laikui, su visa buitine technika. Patrauklu, tačiau gali tekti mokėti gan didelį avansą už kelis mėnesius iš anksto.

 

 150 Lt vienas kambarys 3 kambarių bute Vilijampolėje. Su baldais. Šeimininkas rašo, kad šiam butui priklauso kompensacijos už šildymą, taigi mokesčiai nėra dideli. Šiais laikais tai taip pat privalumas, nors ir nelegalus.

 

 400 Lt. 2 kambarių buto nuoma Šilainiuose. Tai praktiškai beveik standartinė nuomos kaina Kaune: Išnuomojamas 37 kv.m. dviejų kambarių butas IV namo aukšte su baldais ir buitine technika. Šilainių mikrorajone Baltijos gatvėje. Butas tvarkingas, yra interneto prieiga, įstiklintas balkonas, šalia darželis, stomatologinė poliklinika, prekybos centras.

 

 350 Lt už kambar.  Domeikavoje nuomojami keli atskiri kambariai nuosavoje valdoje. Su baldais. Bendra 20 m2 virtuvė. Tvarkingi, dirbantys kaimynai. Dušai, pirtis .Atskiras įėjimas šiems kambariams. Šiuo metu laisvas 16 m2 kambarys. Nors kaina atrodo ne tokia maža, tačiau papildomai už komunalines paslaugas mokėti nereikės. Tai didina tokio objekto patrauklumą.

 

400 Lt už visą 3 kambarių butą centre, Putvinskio gatvėje. Bendras plotas 93 kv. m., tačiau visi kambariai tušti, nuomojama be baldų ir buitinės technikos.

 

 Sėkmės paieškose

Panašūs skelbimai

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikro apartamentai – arba kapsulės, kaip jie dar vadinami – šiandien yra labai paplitę pasaulyje. Manoma, kad šį būstą sugalvojo japonų architektas Kise Kurokawa, 1972 metais Tokijuje pastatęs Nakagino bokštą su 144 butais. Kiekvienoje kapsulėje buvo tik būtiniausi dalykai: vonios kambarys, lova, virtuvėlė ir apvalus langas – jų plotas siekė 4,5 kvadratinio metro. Po Japonijos […]

Kokiose Palangos vietose rinktis butus nuomai, kad jūrą pasiektumėte pėsčiomis

Kokiose Palangos vietose rinktis butus nuomai, kad jūrą pasiektumėte pėsčiomis

Palanga populiari kurortinė vieta Lietuvoje, turinti daugybę vietų, kur galite pasirinkti butą nuomai ir pėsčiomis pasiekti jūrą. Štai keletas vietų, kuriuose galite apsvarstyti naršydami nuomos skelbimus ar bookingo pasiūlymus: Atvykstant į Palangą, geriausia pasitikslinti su vietiniais nuomojimo agentūromis, naršyti internete ir ieškoti butų per populiarius nuomos svetaines ar programėles. Priklauso nuo jūsų poreikių, galite pasirinkti […]

Ką būtina įrašyti į buto nuomos sutartį, kad apsisaugotumėte nuo nuostolių

Ką būtina įrašyti į buto nuomos sutartį, kad apsisaugotumėte nuo nuostolių

Buto nuomos sutartis yra teisinis dokumentas, kuriame nustatomos taisyklės ir sąlygos tarp nuomininko (nuomininko) ir nuomotojo (nuomotojo). Norint apsidrausti nuo nuostolių, svarbu, kad sutartyje būtų aiškiai apibrėžtos teisinės sąlygos ir atvejai, kuriuose šalys gali būti apsaugotos. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikėtų įtraukti į buto nuomos sutartį: Visada būtina konsultuotis su teisininku ar teisinės konsultacijos […]