Svajonių išsipildymas: prabangi kelioninė priekaba, kuri gali įkrauti jūsų elektromobilį

Prabangių gyvenamųjų priekabų gamintojas „Bowlus“ paskelbė apie naujos visiškai elektrinės transporto priemonės „Volterra“ paleidimą į rinką. Tai, kaip teigiama, pirmoji pasaulyje masinės gamybos elektrinė transporto priemonė ant ratų.

Beveik neįmanoma nepastebėti „Bowlus“ kelionių priekabos automobilių sraute. Poliruotą išorę su retro aerodinaminiu stiliumi atsveria itin modernus interjeras. Dabar naujas modelis, panašus į kitus „Bowlus“ pasiūlymus, tačiau jame nerasite propano ar degimo generatorių. Jis vadinamas „Volterra“ ir yra 100 procentų elektrinis.

„Bowlus“ teigia esąs pirmasis pasaulyje pagaminęs visiškai elektrinį kemperį. Mes parodose jau matėme elektrines koncepcijas ir kitas priekabas, varomas švaria elektra, tačiau „Bowlus“ gali būti pirmasis, kuris rinkoje pasirodys kažkas, ką žmonės gali nusipirkti. „Volterra“ yra pirmoji kelionių priekaba, kurioje sumontuota indukcinė viryklė, ir pirmoji, kurioje yra įmontuotas spartusis palydovinis internetas.

Jei velkate elektromobilį, „Volterra“ gali būti prijungtas prie transporto priemonės, kad būtų galima įkrauti vairuojant. Ir atvirkščiai, jei priekaba pakrauta, bet transporto priemonė sustoja, avarinio maitinimo režimu galima nuvažiuoti apie 105 kilometrus. „AeroSolar“ sistemoje taip pat yra 420 W saulės energijos blokas, skirtas naudoti, kai priekaba stovi arba juda.

Viduje yra standartinis „Bowlus“ kemperis, kuriame telpa keturi suaugusieji. Bendrovė siūlo įvairias spalvas salono apdailai, kad sukurtų asmeninę atmosferą, ir, žinoma, ji turi visiškai įrengtą vonios kambarį ir virtuvę.

Jei jau esate susipažinę su Bowlus, žinote, kad bendrovės prabangios priekabos nėra pigios. „Volterra“ gyvenamasis namelis ant ratų nėra išimtis. Kemperio kaina prasideda nuo 310 000 USD.

Panašūs skelbimai

Rūmai ant ratų: kaip gyvena prabangiausių Amerikos vilkikų vairuotojai

Rūmai ant ratų: kaip gyvena prabangiausių Amerikos vilkikų vairuotojai

Didžiulius JAV plotus maišantys milžiniški vilkikai nepalieka abejingų. Nereikia būti profesionaliu vairuotoju ar logistu, kad pamačius šį monstrą ant ratų veido nenušviestų šypsena. Jie tarsi gerieji milžinai, kuriuos vairuoti kiekvieno vaiko svajonė. O kaip gyvena realiai juos vairuojantys žmonės? Iš karto galime pasakyti, kad tokių sąlygų nerasite net kai kuriuose nuomojamuose butuose Vilniuje, Kaune ar […]

Kokio dydžio būsto nori lietuviai

Kokio dydžio būsto nori lietuviai

Būstas vienas iš svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime ir kiekvienas trokšto didelio bei komfortiško buto ar namo, nepaisant to, kad viešųjų ryšių specialistai jau sugebėjo išrasti tokius lozungus kaip „lietuviai pamėgo mažus būstus” ar „lietuviai nebeperka perteklinio ploto”. Tačiau dauguma atvejų neperka, nes tiesiog neįperka. O kokio iš tiesų būsto nori lietuviai. Tą pasako šis tyrimas. […]

Būsto nuomos sutartis – kaip ją registruoti Registrų centre

Būsto nuomos sutartis – kaip ją registruoti Registrų centre

Būsto nuomos sutartis vienas iš esminių dokumentų, kuris reikalingas savininkui, kad būtų galima išreikalauti patirtą žalą, jei tokios nutiks, būtų ką deklaruoti Valstybinei mokesčių inspekcijai, kai ateis laikas sumokėti mokesčius. Iš kitos pusės, ji naudinga ir nuomoninkui – taip galima gauti įvairią paramą ir apsisaugoti nuo būsto savininkų piktnaudžiavimo. Šiais metais pastebimai išaugo būsto nuomos […]