Svajonių išsipildymas: prabangi kelioninė priekaba, kuri gali įkrauti jūsų elektromobilį

Prabangių gyvenamųjų priekabų gamintojas „Bowlus“ paskelbė apie naujos visiškai elektrinės transporto priemonės „Volterra“ paleidimą į rinką. Tai, kaip teigiama, pirmoji pasaulyje masinės gamybos elektrinė transporto priemonė ant ratų.

Beveik neįmanoma nepastebėti „Bowlus“ kelionių priekabos automobilių sraute. Poliruotą išorę su retro aerodinaminiu stiliumi atsveria itin modernus interjeras. Dabar naujas modelis, panašus į kitus „Bowlus“ pasiūlymus, tačiau jame nerasite propano ar degimo generatorių. Jis vadinamas „Volterra“ ir yra 100 procentų elektrinis.

„Bowlus“ teigia esąs pirmasis pasaulyje pagaminęs visiškai elektrinį kemperį. Mes parodose jau matėme elektrines koncepcijas ir kitas priekabas, varomas švaria elektra, tačiau „Bowlus“ gali būti pirmasis, kuris rinkoje pasirodys kažkas, ką žmonės gali nusipirkti. „Volterra“ yra pirmoji kelionių priekaba, kurioje sumontuota indukcinė viryklė, ir pirmoji, kurioje yra įmontuotas spartusis palydovinis internetas.

Jei velkate elektromobilį, „Volterra“ gali būti prijungtas prie transporto priemonės, kad būtų galima įkrauti vairuojant. Ir atvirkščiai, jei priekaba pakrauta, bet transporto priemonė sustoja, avarinio maitinimo režimu galima nuvažiuoti apie 105 kilometrus. „AeroSolar“ sistemoje taip pat yra 420 W saulės energijos blokas, skirtas naudoti, kai priekaba stovi arba juda.

Viduje yra standartinis „Bowlus“ kemperis, kuriame telpa keturi suaugusieji. Bendrovė siūlo įvairias spalvas salono apdailai, kad sukurtų asmeninę atmosferą, ir, žinoma, ji turi visiškai įrengtą vonios kambarį ir virtuvę.

Jei jau esate susipažinę su Bowlus, žinote, kad bendrovės prabangios priekabos nėra pigios. „Volterra“ gyvenamasis namelis ant ratų nėra išimtis. Kemperio kaina prasideda nuo 310 000 USD.

Panašūs skelbimai

Jei nuomojamame būste padaryti nuostoliai – už juos atsako nuomotojas, ar nuomininkas

Jei nuomojamame būste padaryti nuostoliai – už juos atsako nuomotojas, ar nuomininkas

Kas atsako už nuomojamame būste padarytus nuostolius? Kaip valdyti šią riziką? Kokios nuomotojo ir nuomininko teisės ir pareigos. Kaip šie santykiai reguliuojami teisiškai. Investicija į nekilnojamąjį turtą yra gyventojų įvardijama kaip viena patraukliausių, be to, yra nesudėtingai valdoma. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo nuostolių, susijusių su būstu. Praėjusiais metais buvo atlyginta daugiau nei 22 mln. […]

Butą išsinuomojusi moteris grįžo iš darbo ir bute rado karstą, o šalia gedinčius giminaičius

Butą išsinuomojusi moteris grįžo iš darbo ir bute rado karstą, o šalia gedinčius giminaičius

Kinietė, buto šeimininkė, nuomotojai nesant namie bute įrengė atsisveikinimo salę Kinietė, grįžusi iš darbo, pamatė, kad jos nuomojamo buto šeimininkė savo miegamajame įrengė memorialinę salę. Istorija praseidėjo kai Šanchajaus mieste gyvenanti moteris, vardu Wang, sulaukė savo nuomojamo buto savininko dukters skambučio ir paprašė pasilikti viešbutyje porai dienų. Ji pareiškė, kad Wang butą jai reikia naudoti […]

Kaip bus užtankinamos Justiniškės – pristatomas naujas projektas

Kaip bus užtankinamos Justiniškės – pristatomas naujas projektas

Senijie Vilniaus mikrorajonai kaip masalas traukia vystytojus, nes čia yra daug erdvių, kur galima įterpti vieną kitą daugiabutį, ar netgi naują kvartalą. Be to, čia prie pat mokyklos, darželiai ir pliklinikos, kas didina naujų projektų patrauklumą, nereikia, kaip iš Pilaitės ar Perkūnkiemio vežioti per kamščius vaikus į būrelius, mokyklas ir darželius, o patiems melstis, kad […]