Svajonių išsipildymas: prabangi kelioninė priekaba, kuri gali įkrauti jūsų elektromobilį

Prabangių gyvenamųjų priekabų gamintojas „Bowlus“ paskelbė apie naujos visiškai elektrinės transporto priemonės „Volterra“ paleidimą į rinką. Tai, kaip teigiama, pirmoji pasaulyje masinės gamybos elektrinė transporto priemonė ant ratų.

Beveik neįmanoma nepastebėti „Bowlus“ kelionių priekabos automobilių sraute. Poliruotą išorę su retro aerodinaminiu stiliumi atsveria itin modernus interjeras. Dabar naujas modelis, panašus į kitus „Bowlus“ pasiūlymus, tačiau jame nerasite propano ar degimo generatorių. Jis vadinamas „Volterra“ ir yra 100 procentų elektrinis.

„Bowlus“ teigia esąs pirmasis pasaulyje pagaminęs visiškai elektrinį kemperį. Mes parodose jau matėme elektrines koncepcijas ir kitas priekabas, varomas švaria elektra, tačiau „Bowlus“ gali būti pirmasis, kuris rinkoje pasirodys kažkas, ką žmonės gali nusipirkti. „Volterra“ yra pirmoji kelionių priekaba, kurioje sumontuota indukcinė viryklė, ir pirmoji, kurioje yra įmontuotas spartusis palydovinis internetas.

Jei velkate elektromobilį, „Volterra“ gali būti prijungtas prie transporto priemonės, kad būtų galima įkrauti vairuojant. Ir atvirkščiai, jei priekaba pakrauta, bet transporto priemonė sustoja, avarinio maitinimo režimu galima nuvažiuoti apie 105 kilometrus. „AeroSolar“ sistemoje taip pat yra 420 W saulės energijos blokas, skirtas naudoti, kai priekaba stovi arba juda.

Viduje yra standartinis „Bowlus“ kemperis, kuriame telpa keturi suaugusieji. Bendrovė siūlo įvairias spalvas salono apdailai, kad sukurtų asmeninę atmosferą, ir, žinoma, ji turi visiškai įrengtą vonios kambarį ir virtuvę.

Jei jau esate susipažinę su Bowlus, žinote, kad bendrovės prabangios priekabos nėra pigios. „Volterra“ gyvenamasis namelis ant ratų nėra išimtis. Kemperio kaina prasideda nuo 310 000 USD.

Panašūs skelbimai

Griūna butų nuomos rinka – kas vyksta, ar kainos kris

Griūna butų nuomos rinka – kas vyksta, ar kainos kris

Brokeris Mantas Mikočiūnas pasidalino įžvalgomis, kas vyksta butų nuomos rinkoje. Jo nuomone, kainų augimo, ar bent jau stabilizacijos, perspektyvos daugiau nei miglotos, nes pasiūla auga kartais. Pateikiame šį komentarą:„Nuomos rinkoje dedasi įdomūs dalykai – situacija ėmė keistis vos per mėnesį. Nuo pavasario Vilniuje nuomojamų butų pasiūla niekaip neperlipdavo vidutiniškai 500 būstų, o va rugpjūtį staigiai […]

Vieni prabangiausių Palangos apartamentų buvusiame pastate vaiduoklyje

Vieni prabangiausių Palangos apartamentų buvusiame pastate vaiduoklyje

Kaip sako liaudies patarlė, kiekvienas lietuvis per vasaros atostogas turi atlikti du būtinus poilsinius veiksmus: nuvažiuoti į Palangą ir plaukti baidarėmis. Apie baidares šį kartą nekalbėsime, tačiau apie prabangius apartamentus, skirtus tiek trumpalaikei nuomai, tiek šeimos poilsiui prie jūros, taip. Po daugiau nei metus trukusių rekonstrukcijos darbų buvęs Palangos pastatas-vaiduoklis prikeltas į prabangių apartamentų projektą […]

Butų nuomos kaina – kokios prognozės 2022 metams

Butų nuomos kaina – kokios prognozės 2022 metams

Butų kainos spėriai šauna aukštyn ir, kaip atrodo, jau pramušė debesis, tačiau sustoti neplanuoja. O kas laukia būsto nuomos kainų? Būsto kainos nuosekliai kyla pirminėje sostinės nekilnojamojo turto (NT) rinkoje, o antrinėje pastebimas dar spartesnis jų augimas, rodo nuomos su galimybe vėliau būstą išsipirkti paslaugas teikiančios kompanijos „Numai“ duomenys. Būsto nuomos kainos sostinėje per pastarąjį […]