Butą išsinuomojusi moteris grįžo iš darbo ir bute rado karstą, o šalia gedinčius giminaičius

1

Kinietė, buto šeimininkė, nuomotojai nesant namie bute įrengė atsisveikinimo salę

Kinietė, grįžusi iš darbo, pamatė, kad jos nuomojamo buto šeimininkė savo miegamajame įrengė memorialinę salę.

Istorija praseidėjo kai Šanchajaus mieste gyvenanti moteris, vardu Wang, sulaukė savo nuomojamo buto savininko dukters skambučio ir paprašė pasilikti viešbutyje porai dienų. Ji pareiškė, kad Wang butą jai reikia naudoti kaip atsisveikinimo salę.

Nuomininkė nuskubėjo namo ir pamatė, kad jos nesant būsto miegamajame buvo padėtas karstas, o gedintys artimieji jau buvo susirinkę ten. Kinietė nuvyko į viešbutį, tačiau buvo taip šokiruota to, ką pamatė, kad atsisakė nuomos ir padavė nuomotoją į teismą dėl sutarties pažeidimo.

Savininkė, pavarde Lee, pasakojo, kad šiame bute gyveno senas jos šeimos narys, o pagal vietos tradicijas todėl čia ir turėjo vykti atsisveikinimas. Moteris taip pat pabrėžė, kad sumokėjo už Wang nakvynę viešbutyje ir po įvykio grąžino kambarį į pradinį pavidalą.

Tačiau teismas stojo Wang pusėje ir nusprendė, kad Li turėtų jos oficialiai atsiprašyti ir sumokėti aštuonių tūkstančių juanių – kiek daugiau nei tūkstantis eurų – kompensaciją.

Anksčiau buvo pranešta, kad nuomotojas Airijos Golvėjaus mieste diskiniu pjūklu prapjovė priekines duris ir užpuolė nuomininką, kilus ginčui dėl nesumokėtos nuomos. Vyras pasakojo, kad po išpuolio kreipėsi į policiją, tačiau vis dar baiminasi dėl savo šeimos saugumo.

Panašūs skelbimai

Sodyba – kokias staigmenas joje galima rasti po žiemos, ką galima apdrausti?

Sodyba – kokias staigmenas joje galima rasti po žiemos, ką galima apdrausti?

Pavasarį liaudis patraukia į kaimą. Tiksliau į per žiemą primirštas sodybas, kurios dažnai neturi nieko bendro su tiksuoju kaimu, tačiau savininkui leidžia pamedituoti ir, verčiant šašlyką prabangioje kepsninėje, pasvajoti apie šaknis. Visgi, šis turtas pats savęs neprižiūri. Kokių siurprizų galima rasti sodybose – nesvarbu, ar tai nuosava, ar nuomojama sodyba – po žiemos – šiame […]

Būsto nuomos mokėti neišgalintis italas persikėlė gyventi į oro uostą – kuo tai baigėsi

Būsto nuomos mokėti neišgalintis italas persikėlė gyventi į oro uostą – kuo tai baigėsi

Devynis mėnesius Bolonijos oro uoste gyvenęs senyvas vyras rado naujus namus. Žinomas tik Arnaldo vardu, 83 metų vyras pradėjo gyventi oro uoste, kai nebegalėjo sau leisti mokėti už būsto nuomą. Pensijos jam tiesiog nebepakako. Bolonijos Guglielmo Marconi oro uosto, septinto pagal dydį Italijoje, darbuotojai jam tapo tarsi šeima – aprūpino miegmaišiu, kava ir maistu. Oro […]

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikrobutai – kas juos išrado, kiek kainuoja nuoma pasaulio didmiesčiuose

Mikro apartamentai – arba kapsulės, kaip jie dar vadinami – šiandien yra labai paplitę pasaulyje. Manoma, kad šį būstą sugalvojo japonų architektas Kise Kurokawa, 1972 metais Tokijuje pastatęs Nakagino bokštą su 144 butais. Kiekvienoje kapsulėje buvo tik būtiniausi dalykai: vonios kambarys, lova, virtuvėlė ir apvalus langas – jų plotas siekė 4,5 kvadratinio metro. Po Japonijos […]