Butą išsinuomojusi moteris grįžo iš darbo ir bute rado karstą, o šalia gedinčius giminaičius

1

Kinietė, buto šeimininkė, nuomotojai nesant namie bute įrengė atsisveikinimo salę

Kinietė, grįžusi iš darbo, pamatė, kad jos nuomojamo buto šeimininkė savo miegamajame įrengė memorialinę salę.

Istorija praseidėjo kai Šanchajaus mieste gyvenanti moteris, vardu Wang, sulaukė savo nuomojamo buto savininko dukters skambučio ir paprašė pasilikti viešbutyje porai dienų. Ji pareiškė, kad Wang butą jai reikia naudoti kaip atsisveikinimo salę.

Nuomininkė nuskubėjo namo ir pamatė, kad jos nesant būsto miegamajame buvo padėtas karstas, o gedintys artimieji jau buvo susirinkę ten. Kinietė nuvyko į viešbutį, tačiau buvo taip šokiruota to, ką pamatė, kad atsisakė nuomos ir padavė nuomotoją į teismą dėl sutarties pažeidimo.

Savininkė, pavarde Lee, pasakojo, kad šiame bute gyveno senas jos šeimos narys, o pagal vietos tradicijas todėl čia ir turėjo vykti atsisveikinimas. Moteris taip pat pabrėžė, kad sumokėjo už Wang nakvynę viešbutyje ir po įvykio grąžino kambarį į pradinį pavidalą.

Tačiau teismas stojo Wang pusėje ir nusprendė, kad Li turėtų jos oficialiai atsiprašyti ir sumokėti aštuonių tūkstančių juanių – kiek daugiau nei tūkstantis eurų – kompensaciją.

Anksčiau buvo pranešta, kad nuomotojas Airijos Golvėjaus mieste diskiniu pjūklu prapjovė priekines duris ir užpuolė nuomininką, kilus ginčui dėl nesumokėtos nuomos. Vyras pasakojo, kad po išpuolio kreipėsi į policiją, tačiau vis dar baiminasi dėl savo šeimos saugumo.

Panašūs skelbimai

Jei nuomojamame būste padaryti nuostoliai – už juos atsako nuomotojas, ar nuomininkas

Jei nuomojamame būste padaryti nuostoliai – už juos atsako nuomotojas, ar nuomininkas

Kas atsako už nuomojamame būste padarytus nuostolius? Kaip valdyti šią riziką? Kokios nuomotojo ir nuomininko teisės ir pareigos. Kaip šie santykiai reguliuojami teisiškai. Investicija į nekilnojamąjį turtą yra gyventojų įvardijama kaip viena patraukliausių, be to, yra nesudėtingai valdoma. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo nuostolių, susijusių su būstu. Praėjusiais metais buvo atlyginta daugiau nei 22 mln. […]

Kaip bus užtankinamos Justiniškės – pristatomas naujas projektas

Kaip bus užtankinamos Justiniškės – pristatomas naujas projektas

Senijie Vilniaus mikrorajonai kaip masalas traukia vystytojus, nes čia yra daug erdvių, kur galima įterpti vieną kitą daugiabutį, ar netgi naują kvartalą. Be to, čia prie pat mokyklos, darželiai ir pliklinikos, kas didina naujų projektų patrauklumą, nereikia, kaip iš Pilaitės ar Perkūnkiemio vežioti per kamščius vaikus į būrelius, mokyklas ir darželius, o patiems melstis, kad […]

Suskaičiavo, kiek butų lietuviai nuperka investicijai

Suskaičiavo, kiek butų lietuviai nuperka investicijai

Butai investicijai, arba, išvertus iš liaudiškos ekonominės naujakalbės butas pensijai, tai ne vieno doro lietuvio svajonė. Žmonės puikiai supranta, kad Sodra pensijoje jais nepasirūpins, o gyventi norisi oriai. Todėl investuoja į nekilnojamąjį turtą, nes Lietuvos sąlygomis tai viena iš mažiausiai rizikingų ir stabiliausių investicijų.Žiūrint į pastarųjų metų kainų ir butų nuomos kainų šuolius ypatingai atsiperkanti. […]